خانه / پارچه کردی زنانه / انواع پارچه برای لباس کردی زنانه

انواع پارچه برای لباس کردی زنانه

آیا برای دوخت لباس کردی زنانه انواع پارچه مخصوص آن را می شناسید؟ می دانید برای کدام مدل چه جنس پارچه ای بهتر و مناسب تر است؟
ممکن است تصمیم بگیرید که پارچه های کردی بخرید و حداقل یک الی دو دست لباس کردی بدوزید. در این صورت نیاز است تا برای مدل لباسی که قرار است بدوزید بهترین انتخاب پارچه را از بین انواع پارچه کردی داشته باشید تا زیبایی منحصر بفردی را برای لباس خود اعمال کنید.

پارچه لباس کردی

در مرحله اول باید تصمیم بگیریم که چه مدل لباس کردی قرار است بدوزیم. بسته به منطقه محل زندگی شما اکثرا یا مدل سنندجی، یا مهابادی و سقزی را بر می گزینید و خیلی کم پیش می آید از طرح های جدید مانند خرمی یا نازداری انتخاب کنید. زیرا کسانی که قرار است در سال یکی دو دست لباس محلی بدوزند سعی در دوخت اصیل ترین مدل آن خواهند داشت.
عکسی که در ادامه متن می بینید مدل ساده لباس کردی سنندجی است که تمامی شهر های کردستان غیر از سقز و بانه همین مدل را می پوشند و اکثرا ۲٫۷۵ الی ۳ متر پارچه نیاز دارد و یک جلیقه بلند یا کوتاه بر روی آن خواهد داشت.
برای دوخت این چنین لباسی نیاز به پارچه های تور و نازک خواهیم داشت تا زیبایی پارچه به تمام و کمال نمایان شود. پارچه های تور سبکی که بر روی آنها کار شده باشد نیز مناسب هستند و یا کار های سیلک و حریر معمولی که وزن سبک و طرح های ساده ای دارند نیز می توانند در انتخابات شما قرار بگیرند.

پارچه لباس کردی

فراموش نکنید که هرچقدر دایره انتخاب شما برای انتخاب پارچه کردی کوچک تر شود بهترین را انتخاب می کنید زیرا دیگر دچار وسواس در خرید پارچه لباس کردی نخواهید شد و به متخصصین این صنعت اعتماد کرده و از بین مدل پارچه کردی هایی که به شما پیشنهاد داده اند رنگ و طرح مورد نظرتان را بر می گزینید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کردی

خرید اینترنتی پارچه لباس کردی زنانه جدید

پارچه کردی تنوع بسیار بالایی دارد که فقط اقوام کرد نشین و ترکمن از این …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام