خانه / دسته‌بندی نشده / جدیدترین مدل پارچه لباس کردی سال ۲۰۱۷

جدیدترین مدل پارچه لباس کردی سال ۲۰۱۷

جدیدترین مدل پارچه لباس کردی در سال ۲۰۱۷ حریر های نگین کاری شده هستند که در بین خانم های منطقه غرب کشور مد شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
پارچه لباس کردی از بین مدل های وارداتی تور، سیلک و حریر انتخاب می شود و خیلی کم می توان جنس پارچه های زنانه دیگری را برای دوخت لباس کردی به کار برد. اما از همین سه مدل پارچه کردی می توان شیک ترین و زیباترین لباس ها را دوخت.

پارچه لباس کردی

در سال ۲۰۱۷ شاهد مد شدن پوشیدن لباس کردی در بین زنان اروپایی برای شو ها و مزون های بزرگشان بوده ایم که ایده جالبی شده تا طراحان مدل در مناطق کردستان بیشتر به فکر ایده دادن و دوختن مدل های جدید باشند.
در ایران چندین استان از پارچه های زنانه مجلسی جهت دوخت لباس کردی خرید خواهند داشت و همین پارچه های کردی را سایر مناطق دیگر برای لباس محلی می خرند.

پارچه لباس کردی

عکس بالا را ببینید، از پارچه های گران قیمت بسیار مجلل نیز استفاده نکرده اند بلکه تنالیته رنگ های شیکی که در کنار هم قرار گرفته سبب می شود تا بیننده به خانم هایی که لباس کردی می پوشند نگاهی می اندازد به وجد آمده و احساس خوبی داشته باشد.
در سال ۲۰۱۷ نگین های چسبی که بر روی حریر کار شده است جزو ایده های ناب در فروش پارچه کردی بوده است و توانسته موفقیت بالایی را کسب نماید.

پارچه لباس کردی

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام