خانه / دسته‌بندی نشده / خرید قواره ای پارچه لباس کردی جدید

خرید قواره ای پارچه لباس کردی جدید

آیا تا به حال برای دوخت لباس مجلسی غیر کردی اقدام به خرید قواره ای پارچه لباس کردی با طرح جدید داشته اید؟ چرا از جدیدترین پارچه های مجلسی برای دوخت لباس هایتان بهره نمی برید؟
ابتدا باید این باور را در خود تغییر دهید که پارچه لباس کردی فقط برای دوخت همین لباس نیست بلکه می توان بسیار ساده و راحت از پارچه های مناسب در منطقه کردستان برای دوخت انواع لباس مجلسی در سایر مناطق نیز بهره برد.
به عنوان مثال پارچه های حریر که شیک ترین طرح پارچه کردی برای دوخت لباس است در جهت دوخت لباس عروس یا لباس شب نیز بسیار زیبا و پر طرفدار خواهد بود.

پارچه لباس کردی جدید

اگر قرار است از پارچه های لباس کردی برای سایر مناطق خرید کنید، به این نکته توجه کنید که معمولا در استان های کردنشین قواره ای فروش می رود و اکثرا قواره پارچه کردی ۳٫۵ متری است که برای لباس شب نیز دقیقا همین متراژ مناسب است و گاهی می توان آن را به نصف تقسیم کرده و به دو نفر فروخت.

خرید پارچه کردی

عکس بالا پارچه های مخمل زمینه توری است که گل های مخمل آن به وسیله مروارید نگین کاری شده است.
آیا زیبا نیست این مدل پارچه کردی را برای دوخت لباس مجلسی زنانه استفاده کرد و یک قواره ۱٫۷۵ آن را تبدیل به لباسی شیک و زیبا کرد؟

پارچه کردی جدید

در میان پارچه های کردی طرح های جدید اکثرا زیبا بوده و بر روی آنها نگین کاری شده است و تبدیل به قواره های پارچه لباسی سنگین شده اند که به مخاطب ذهنیت اشرافی بودن و مجلل بودنشان را انتقال خواهد داد که شما قرار است شیک و بسیار ثروتمند به نظر برسید. حتما می دانید که همین تفکر سبب محبوب شدنتان در جمع های مهمانی و مجالس می شود و تاثیر شگرفی بر ارتباطات شما خواهد داشت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام