خانه / پارچه کردی زنانه / طرح روز پارچه لباس کردی زنانه

طرح روز پارچه لباس کردی زنانه

طرح روز پارچه لباس کردی زنانه را از طریق کانال های تلگرام دنبال کنید تا بتوانید مطابق با مد روزی که در بازار وجود دارد پیش بروید و شیک ترین لباس های کردی را بپوشید.
پارچه لباس کردی یکی از زیباترین حوزه های پارچه زنانه است که برای لباس محلی سایر اقوام نیز زیبا و شیک به نظر می آید و می توان ایده های شیکی را از الهام گرفتن دیدن مدل پارچه به دست آورد.
حتی در دوخت لباس های هندی نیز تاثیر گذار بوده و می تواند به شما ایده بدهد.
معمولا هر قواره پارچه لباس کردی برای مدل ساده سنندجی یا کاری که قرار است در منطقه جنوبی کردستان به تن شود حدود ۲٫۷۵ تا ۳٫۵ پارچه نیاز است اما برای لباس کردی مهابادی و منطقه شمال غربی کردستان نزدیک به ۴ تا ۵ متر پارچه نیاز داریم زیرا دامن این مدل پارچه بیشتری جهت چین دادن لازم دارد.

طرح پارچه لباس کردی

به عنوان یک مغازه دار حتی اگر در شهرتان خانمها کرد زندگی نمی کنند و در مغازه شما پارچه های زنانه با مدل های مختلف به فروش می رود یکی دو قواره پارچه لباس کردی تهیه کنید، تا گل سرسبد ویترین شما شود و زیبایی شیکی را به آنجا ببخشد و جذب مشتری هایتان به صورت صعودی افزایش یابد.

طرح پارچه کردی

به عنوان مثال بودن مانکن هایی از عکس بالا می تواند تنالیته رنگ زرد را در پارچه گیپور با حریر ساده شیری زیبایی خاصی به فضای فروشگاه شما ببخشد و باعث شود افرادی که از آنجا رد می شوند ترغیب شوند یکبار به مغازه شما آمده و از پارچه هایتان دیدن کنند.
فراموش نکنید پارچه کردی زنانه مدام تغییر و تحول در طرح و رنگبندی دارد و اگر قرار است در این زمینه فروش و خرید داشته باشید باید مطابق مد روز و هم راستا با بازار فروشش در مناطق کردنشین پیش بروید تا شیک ترین مغازه پارچه فروشی در زمینه محصولات زنانه شهرتان باشید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کردی

خرید اینترنتی پارچه لباس کردی زنانه جدید

پارچه کردی تنوع بسیار بالایی دارد که فقط اقوام کرد نشین و ترکمن از این …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام