خانه / پارچه کردی نگین دار / فروش قواره ای پارچه کردی نگین دار

فروش قواره ای پارچه کردی نگین دار

آیا تا به حال دقت کرده اید که سایت های اینترنتی فراوانی در زمینه فروش قواره ای پارچه کردی نگین دار فعال شده اند؟
پارچه های کردی نگین دار جزو گران قیمت ترین پارچه های مجلسی بازار هستند که به تازگی در بازار سایر استان ها نیز مد شده و محبوب خانمها شده اند.
همین امر باعث شده تا بسیاری از فروشندگان و تجار واردکنندگان پارچه کردی در منطقه غربی از طریق اینترنت و فضای مجازی آغاز به تبلیغات پارچه کردی نمایند.

فروش پارچه کردی

برای خرید پارچه کردی به تمامی این سایت ها اعتماد خواهید کرد و هر طرح و مدلی که فروشندگان به شما پیشنهاد کنند را انتخاب خواهید کرد؟
قطعا به عنوان یک ایرانی که وسواس در خرید جزو ویژگی های ذاتی شماست در همان مرحله آشنایی با سایت یا مرکز فروش انواع پارچه کردی اقدام نخواهید کرد و در پی یافتن مرکز بهتر یا فروشنده با انصاف تری هستید و پس از اینکه تمامی تحقیقات خود را به مرحله انتهایی رساندید با رعایت احتیاط کامل قواره پارچه کردی مورد پسندتان را خرید خواهید کرد.

پارچه کردی نگین دار

پارچه کردی نگین دار

از بین قواره های کردی که در بازار وجود دارند کدام طرح زیباتر و محبوب تر است؟
پارچه کردی نگین دار پر فروش ترین مدل پارچه کردی در سال های ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ خواهد بود. ۹۴ این مدل پارچه هایی که بر روی آن نگین کار شده بود به تازگی در ایران مد شده و دیده می شدند تا اینکه در اواسط سال ۹۵ تنوع طرح این مدل پارچه ها به حداکثر خود رسیده و اما هنوز هم در ابتدای سال ۹۶ جزو پارچه های پر استقبال در کل ایران است.
بهترین مراکز فروش را برای خرید پارچه کردی انتخاب کنید، کسانی را انتخاب کنید که اگر واردکننده مستقیم پارچه از کشور های خارجی نیستند حداقل اولین دست واسطه در مرز غربی کشور باشند تا قیمت های منصفانه تری را به شما اطلاع دهند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فاطمه فغانی
شماره موبایل: 09158159395
شماره موبایل: 09192725381
کانال تلگرام: kurdishfabric@
پست الکترونيکي: f.faghani.arad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پارچه کردی نگین دار

این نمایندگی فروش افتخار عرضه ی شیک ترین و برجسته ترین نوع پارچه کردی نگین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام