خانه / دسته‌بندی نشده / مدل جدید پارچه لباس کردی برای خرید

مدل جدید پارچه لباس کردی برای خرید

دلتان می خواهد یک منبع و مرجع برای خرید مدل جدید پارچه لباس کردی داشته باشید و به روز آخرین طرح هایی را که در غرب کشور مد می شود مشاهده نمایید؟
اولین صحبتی که در بحث مشاهده نمونه پارچه های کردی مطرح می شود این است که ممکن است خانمهایی که کرد نیستند با خود بگویند: ” من که کرد نیستم چرا باید پارچه های مدل کردی را نگاه کنم، وقتی لباس محلی نمی پوشم.”
عزیزان این تفکر را کنار بگذارید، امروزه مدگرایی در پوشاک به حدی رسیده که هر چه بیشتر به دنبال قواره های جدیدی از پارچه باشید، کمتر به نتیجه می رسید و مقصود دلتان عایدتان خواهد شد.
چرا از پارچه لباس محلی سایر اقوام دیدن نکرده و دلتان نخواهد مدل های جدیدی از پارچه لباس کردی را دنبال کرده و در صورتی که قصد دوخت لباس مجلسی را داشتید بتوانید از بین آنها انتخاب انجام دهید.

پارچه کردی جدید

نکته مهم دیگری که در دیدن پارچه های لباس کردی برایتان مشخص می شود، ترکیب طرح های پارچه مجلسی و تنالیته رنگی است که در کنار یکدیگر می توانید تبدیل به زیباترین لباس ها کنید.
عکس بالا نشان می دهد برای روی پارچه حریر ساده معمولی یا کریشه می توان از پارچه پولکی یا پارچه های کار شده استفاده کرد و با خرید ارزان ترین پارچه های زنانه زیباترین مدل لباس را داشت.

خرید پارچه کردی

متقاعد نشده اید که زیباترین پارچه های کردی را می توان در جهت دوخت لباس مجلسی شیک با قیمتی ارزان دوخت؟ دلتان نمی خواهد برای عید امسال از قواره های پارچه کردی بهره مند شده و زین پس متفاوت از کارهایی که در مغازه های شهرتان به فروش می رسد خرید داشته و در مهمانی تمامی چشم ها و توجهات را دنبال خود بکشید؟
پیشنهاد ما این است که سایت های ارائه دهنده انواع پارچه کردی و همچنین کانال های تلگرام یا صفحات اینستاگرام شرکت های مربوطه را دنبال کرده و در جریان ریز جزئیات اخبار خرید پارچه کردی قرار بگیرید تا بتوانید همیشه صاحب زیباترین پارچه ها باشید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام