خانه / دسته‌بندی نشده / مدل پارچه لباس کردی در سال ۲۰۱۶

مدل پارچه لباس کردی در سال ۲۰۱۶

مدل هایی که در سال ۲۰۱۶ برای لباس کردی مد می شود چه پارچه هایی هستند؟ آیا باز هم شاهد تکرار شدن فروش بالای قواره های سنگ دوزی شده تور و سیلک خواهیم بود؟
لباس کردی برای قوم کرد زبان است که جزو آداب و فرهنگ ملیت آنها به شمار می رود و هنوز هم در بین شهر های کرد زبان و منطقه کردستان کشور خانمها لباس کردی های بسیار زیبایی به تن کرده و حتی عروس هایشان را نیز با همین لباس محلی به خانه بخت می فرستند.
آنها بر روی لباس خود تعصب خاصی دارند و به همین دلیل همیشه برای خریدن قواره پارچه های لباس کردی هزینه هایی بالایی را خرج کرده و از این مسئله اصلا ناراحت نیستند شاید به همین دلیل تعصب بر پوشش کردی و محلی است که لباس کردی سالیانه جزو گران ترین لباس های دنیا به شمار می رود که در کنار زیبایی بی نظیرش سنگین و با وقار است.

پارچه لباس کردی

اما برای این لباس زیبا باید چه پارچه هایی خریداری شود؟ چه پارچه هایی می تواند آن زیبایی خاص و درخشندگی جلوه ی یک لباس کردی را به نمایش بگذارد؟
برای لباس کردی هایی که قرار است در منرل به عنوان لباس راحتی پوشیده شوند یا اینکه در مهمانی های ساده باشند بیشتر از جنس کشی مانند ریون یا پارچه های حریر هستند.
اما برای عروسی و مهمانی های مجلل باید دست بر روی پارچه های شیک و مجلسی گذاشت که بهترین گزینه پارچه های توری است که بر روی آنها سنگ کار شده و جزو زیباترین قواره های پارچه در دنیا هستند. زیرا پارچه کردی دامن بلندی دارد و معمولا یا چین می خورند یا اینکه یکسره بودن لباس تمام جلوه پارچه را به نمایش می گذارد پس باید پارچه ای را انتخاب کرد که جلوه زیبایی به مخاطب بدهد.

مدل پارچه کردی

به عکس بالا دقت کنید، اصل لباس یک قواره پارچه حریر کریشه ساده نارنجی است که تنها بر روی رنگ آن مانورر داده شده و اما مخاطب برای جلیقه بلندی که قرار است بر روی آن بپوشد پارچه گیپور زری نگین دار را انتخاب کرده است.
ترکیب زیبایی است که شما را تشویق می کند بتوانید با خرج کردن کمترین هزینه ها زیباترین تیپ را داشته باشید.
به این فکر نکنید که در سال ۲۰۱۶ چه پارچه ای مد می شود، درست است که فعلا برد با پارچه های سنگی نگین دار است اما می توان با ترکیب رنگ های شاد ساده نیز لباس کردی زیبایی دوخت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام