خانه / دسته‌بندی نشده / مدل پارچه لباس کردی ۲۰۱۶

مدل پارچه لباس کردی ۲۰۱۶

مدل های جدید پارچه لباس کردی را در سال ۲۰۱۶ دیده اید؟ می دانید برای امسال میلادی چه جنس هایی مد شده است و کدام طرح ها زیباترین هستند؟
لباس کردی جزو پوشش محلی اقوام کرد زبان کشور است که تعداد کمی ندارند و هنوز آداب و رسوم منطقه خود را حفظ کرده و حتی بسیاری از زنان کرد زبان در منزل نیز لباس کردی می پوشند.

پارچه لباس کردی

اما آیا تمامی پارچه های لباس کردی در سال ۲۰۱۶ مد بوده و هر طرحی که قرار باشد به فروش برود خانمها از آن استقبال خوبی خواهند داشت؟
قطعا پاسخ سوال بالا خیر است.
باید سلیقه عرف بازار را در نظر بگیریم و تمامی سلایق را در نظر بگیریم و مد نظر قرار دهیم که در مناطقی که کرد زبان بیشتر دارد کدام پارچه لباسی فروش بیشتری دارد.
در هر پارتی از سال یک مدل پارچه جهت دوخت لباس کردی مد می شود. به عنوان مثال پارچه های حریر نگین دار جزو مد های باب در سال ۲۰۱۶ است یا اینکه کار های حریر زرک دار نیز بسیار مد بوده و البته کار های گیپور یا دانتل جدید را نیز باید جزو همین دسته بندی قرار داد و به عنوان پارچه لباس کردی زیبا در مدل سال ۲۰۱۶ نمونه زیر را معرفی کرد.

پارچه کردی 2016

طرح بالا گلدوزی به وسیله پولک بر روی پارچه حریر است که جزو محصولات وارداتی در مرز غربی کشور شهرستان هایی همچون کامیاران، سنندج، مریوان، دهگلان یا جوانرود و کرمانشاه است.
فراموش نکنید زیباترین پارچه هایی که در سال ۲۰۱۶ مد شوند را از واردکنندگان مستقیم استان کردستان استعلام بگیرید تا حتی در خرید یک قواره پارچه کردی مورد نظرتان کمترین هزینه را خرج کرده باشید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فاطمه فغانی
شماره موبایل: 09158159395
شماره موبایل: 09192725381
کانال تلگرام: kurdishfabric@
پست الکترونيکي: f.faghani.arad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام