خانه / پارچه کردی حریر / واردات پارچه کردی حریر در مرز کردستان

واردات پارچه کردی حریر در مرز کردستان

واردات پارچه کردی حریر در مرز کردستان با تیراژ بالایی انجام می گیرد زیرا یکی از مدل پارچه های محبوب برای لباس کردی است.
پارچه های لباس کردی مدل های مختلفی دارند و می توان حریر را یکی از مدل های بسیار محبوب در بین خانم های منطقه کردستان دانست که به علت خرید بالای پارچه کردی در غرب همینجا نیز تبدیل به بنکداری و بازار عمده فروشی پارچه کردی تبدیل شده است.

پارچه کردی حریر در مرز کردستان

دوخت لباس کردی با پارچه حریر در نگاه اول ساده و عادی به نظر می رسد اما وقتی با جلیقه مخمل یا قبای گیپور های ساده و حتی تور یا گاهی خود پارچه حریر با رنگ متضاد لباس کردی ترکیب می شود تبدیل به یکی از زیباترین پارچه هایی می شود که برای مهمانی و مراسم عروسی نیز استفاده می گردد.
جور بودن رنگبندی پارچه حریر یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در بازار خرید و فروش مرزی بدان توجه داشت خصوصا اگر قرار بر عمده فروشی باشد زیرا اکثر مشتری ها قصد خرید جزئی با رنگبندی کامل را نیز خواهند داشت پس لازم است تا تامین کننده ای که برای خرید پارچه کردی مدل حریر انتخاب می کنیم قدرت واردات رنگبندی کامل را داشته باشد.

پارچه کردی حریر

پارچه حریر زرد بالا یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدل پارچه کردی است که خانمهای جوان با پارچه مخمل قرمز یا مشکی ست کرده و این چنین تیپ زیبایی را برای رفتن به عروسی خواهند زد.
آیا دلتان نمیخواهد بهترین فروشندگان پارچه کردی را برای خرید خود انتخاب کنید؟
نگران نباشید حتی اگر در شهر شما خانم کرد زندگی نمی کند باز هم بودن این مدل پارچه های کردی سبب می شود تا برای دوخت لباس مجلسی مشتری های شما با هیچ دغدغه پارچه ای روبرو نشوند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش پارچه کردی حریر

نمایندگی فروش پارچه کردی حریر در چه شهر هایی از ایران موجود می باشند؟ پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام