خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه جدید لباس کردی در سال ۲۰۱۷

پارچه جدید لباس کردی در سال ۲۰۱۷

پارچه جدید لباس کردی در سال ۲۰۱۷ کار های منجق دوزی دستی است که به صورت مزدی به انتخاب مشتری انجام می شود و در کمتر از یک هفته کاری پارچه لباس کردی خریداری شده تحویل او می گردد.
هنوز هم در استان های غربی کشور خصوصا کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه خانمها لباس محلی یعنی لباس کردی می پوشند و برای مجالس عروسی خود زیباترین قواره های پارچه کردی را انتخاب می کنند.

پارچه کردی ۲۰۱۷

پارچه هایی که هر سال مد می شود بنا به استقبال مشتریان انجام می شود، به عنوان مثال حدود سه الی چهار سال پیش جلیقه های بلند و کوتاه کردی که در زبان کردی به نام های ” سخمه ، که وا ” نام می برند از مخمل های ساده دوخته می شود اما در یکی دو سال اخیر پارچه های مخمل آیینه کاری شده نگین دار مد شده است و خانمها متراژ بالایی از آن را خریداری می کنند.

پارچه کردی 2017

برای لباس کردی های جدید و زیبایی که در سال ۲۰۱۷ خانمها می پوشند پارچه های منجق دوزی که به صورت مزدی با سلیقه خود مشتری به وسیله خانمهای هنرمندی انجام می شود مد شده است.
معمولا از پارچه سیلک، حریر و تور های ساده در رنگبندی مختلف برای این کار استفاده می کنند، و سپس لباس را دوخته و به هنرمندانی که مسئولیت نگین کاری پارچه کردی را به عهده گرفته اند تحویل می دهند تا طرح سفارش مشتری را بر روی آن کار کنند.

پارچه کردی 2017

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام