خانه / پارچه کردی زنانه / پارچه محلی کردی زنانه برای خرید

پارچه محلی کردی زنانه برای خرید

پارچه محلی کردی زنانه برای خرید جهت دوخت لباس محلی سایر مناطق کشور و همچنین لباس مجلسی می تواند نکته مثبتی در افزایش فروش محصول نهایی باشد.
لباس محلی یکی از زیباترین کار هایی است که برای عقد و عروسی ها در شهرستان هنوز هم طرفداران زیادی دارد به طوریکه در استان هایی مانند سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، آذربایجان، کردستان، کرمانشاه، گیلان یا خراسان خانمها لباس محلی می پوشند و برای دوختن آن نیاز به پارچه های زیبا و شیک خواهند داشت.

پارچه کردی زنانه

یکی از پارچه هایی که در این مورد می تواند مورد استفاده مشتریان قرار بگیرد انتخاب انواع متفاوت پارچه کردی زنانه است، پارچه های حریر، تور، گیپور، مخمل، سیلک و حتی گاهی نخی و ساتن در این خانواده قرار می گیرند و همین سبب محبوبیت بالای انواع پارچه گیپور می شود که طرفداران زیادی داشته و خیلی از خانمهایی که کرد نیستند در پی خرید پارچه کردی باشند.

پارچه کردی محلی

البته در کردستان خلاقیت های ویژه ای برای پارچه های محلی به کار می برند مثلا نگین کاری کردن پارچه کردی ساده یکی از اقداماتی است که شما نیز می توانید از آن الهام گرفته و در بحث تولید لباس و همچنین ارائه پارچه در مغازه و فروشگاه پارچه فروشی خود در نظر بگیرید.
نگین های چسبی و یا دوختی را بخرید و سپس بر روی پارچه با اتو بچسپانید، به صورت سفارشی هر طرحی را که مشتری شما انتخاب می کند خلق کرده و در ازای این کار دستمزدی را از او درخواست نمایید.
عملی کردن این ایده باعث می شود تا در روند بهبود بخشیدن به کسب و کار خود در دنیای معاملات مربوط به پارچه موفق تر عمل کرده و نسبت به رقبایی که دارید بهتر شوید. فروش بیشتری خواهید داشت و در نهایت با افزایش درآمد خود پولدار می شوید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدار عمده پارچه کردی زنانه

خریدار عمده پارچه کردی زنانه  آمادگی خود را در جهت همکاری با عمده فروشان و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام