خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه کردی در دبی برای واردات

پارچه کردی در دبی برای واردات

انواع پارچه کردی را با مدل های بسیار زیبا و شیک در بازار شهر دبی می توان برای واردات به ایران الی الخصوص منطقه غربی مرز ایران انتخاب نمود و سپس خریداری نمود.
پارچه های کردی تولید ایران نیستند مگر اینکه قرار بر دوخت به وسیله پارچه هایی شبیه به ریون، نخی یا کودری و همچنین گیپور بسیار نازک شالی باشد که در اصفهان به تازگی در مرحله اجرا و تولید در آمده است.
بهترین محل برای خرید پارچه کردی زنانه نزدیک به غرب کشور امارات و شهر دبی است که تمامی مغازه داران شهرستان های غربی در هر فصل حداقل یک الی دو بار به آنجا سفر خواهند داشت تا از بین طرح های شیک جدید پارچه کردی مورد استقبال مشتریان خود را انتخاب کنند.
گاهی خودتان به تنهایی نمی توانید دبی رفته و خرید پارچه زنانه انجام دهید و به دنبال یک شریک یا شرکت بازرگانی هستید که سرمایه شما را به علاوه سایر هزینه های خود نموده و بتوانند طرح های شیک پارچه کردی را برایتان وارد نمایند.

پارچه کردی دبی

لازم نیست نگران گمرک و هزینه های ترخیص پارچه کردی باشید، کافیست یکی از تجاری که در منطقه کردستان هر ماه فعالیت واردات پارچه کردی را انجام دهد بیابید و راجع به برنامه کاری خود با او صحبت کنید، تمام چند و چون، چم و خم راه را برایتان شرح داده و حتما به شما راهنمایی و مشورت خواهد داد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در ایران با توجه به بالا رفتن قیمت چرم رو …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام