خانه / پارچه کردی ژرژت / پارچه کردی مشکی نگین دار ژرژت

پارچه کردی مشکی نگین دار ژرژت

پارچه های نگین دار با زمینه ژرژت مشکی امروزه تبدیل به زیباترین و شیک ترین طرح هایی شده اند که خانمها برای لباس کردی خود می پسندند و به دنبال خرید آن هستند.
پارچه های مشکی با هر جنس و طرحی که باشند، همیشه جزو اولویت هایی خواهند بود که خانم های رنج سنی ۲۷ تا ۵۰ سال انتخاب می کنند. زیرا مشکی جزو رنگهای خاص، شیک و فوق العاده پرفروشی است که نمی توان بر آن ایرادی گرفت.
یکی از طرح هایی که برای پارچه لباس کردی می تواند پیشنهاد و توصیه گردد، پارچه کردی نگین دار با زمینه مشکی جنس حریر یا ژرژت و حتی سیلک است. وقتی بر روی گل های آن مانند نمونه روبرو نگین کاری انجام دهید زیبایی اش را دو چندان کرده و مشتری هایتان را برای خرید ترغیب می کنید.

پارچه نگین دار برای لباس کردی

به یاد بسپارید که بودن این چنین پارچه هایی در ویترین شما می تواند باعث شود خانمها شما را به عنوان یک فروشگاه خوش سلیقه و طبق مد روز بشناسند و برای خرید پارچه های کردی مورد نیازشان به شما مراجعه کنند. حتی اگر یک کانال فروش پارچه کردی داشته ویا قصد راه اندازی کردن این کسب و کار اینترنتی را داشته باشید باز هم داشتن نمونه پارچه های کردی نگین دار مشکی قطعا به نفعتان خواهد بود.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پارچه کردی نگین دار

این نمایندگی فروش افتخار عرضه ی شیک ترین و برجسته ترین نوع پارچه کردی نگین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام